Филтри -

Камиони DAEWOO од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони DAEWOO: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 9300 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 280 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 8500 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 280 кс
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008-12 Километража 229504 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008-12 Километража 229504 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25720 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16.06 м³ Марка на каросерија Daewoo Модел 16m3
Година 2021 Километража Сила 420 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 10500 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 280 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
81.750 US$ EUR ≈ 77.910 €
Камион-шасија
Носивост 10205 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража 200 км Сила 280 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
77.600 US$ EUR ≈ 73.950 €
Камион-шасија
Носивост 10290 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 280 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29405 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.15 м³ Марка на каросерија Daewoo Модел D 20M3
Година 2022 Километража Сила 440 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Зафатнина 12.17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 10 км Сила 340 кс
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 12710 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 280 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 12710 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила 280 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 28510 кг Евро Euro 2 Зафатнина 16.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 10 км Сила 420 кс
Белгија, Wingene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се