Филтри -

Камиони DAEWOO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DAEWOO од Чешка Република: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување DAEWOO AVIA, EURO 2, TIRES 80%
15
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за шлепување DAEWOO AVIA, EURO 2, TIRES 80%
15
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион кипер DAEWOO DAEWOO-AVIA D 120, CRANE/KRAN (995 KG) EURO 4
12
Контактирајте го продавачот
30.750 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2010-03 Километража 413828 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион кипер DAEWOO (AVIA 75-K), THREE-SIDED TIPPER
14
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1998-10 Километража 298314 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион кипер DAEWOO (AVIA) ANIMAL TRANSPORT VEHICLE
9
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1986-06 Километража 54798 км Сила 81.58 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион кипер DAEWOO (AVIA 75-K), THREE-SIDED TIPPER
14
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1998-10 Километража 298314 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се