Филтри -

Камиони DAEWOO

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони DAEWOO: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион платформа DAEWOO D75
26
Побарајте цена
аукција аукција
Камион платформа
Година 2002 Километража 82361 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион фургон DAEWOO AVIA
30
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Година 2006 Километража 176108 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување DAEWOO AVIA, EURO 2, TIRES 80%
15
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за шлепување DAEWOO AVIA, EURO 2, TIRES 80%
15
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион-шасија DAEWOO AVIA
1
Побарајте цена
аукција аукција
Камион-шасија
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион кипер DAEWOO K4DEF - 6x4
8
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20650 кг Евро Euro 2 Зафатнина 12.2 м³
Година 2015-11 Километража 10 км Сила 340 кс
Белгија, Wingene
камион кипер DAEWOO K6DVF - 6x4
10
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 28510 кг Евро Euro 2 Зафатнина 16.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-11 Километража 10 км Сила 420 кс
Белгија, Wingene
камион кипер DAEWOO DAEWOO-AVIA D 120, CRANE/KRAN (995 KG) EURO 4
12
Контактирајте го продавачот
30.750 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2010-03 Километража 413828 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион кипер DAEWOO (AVIA 75-K), THREE-SIDED TIPPER
14
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1998-10 Километража 298314 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион кипер DAEWOO (AVIA) ANIMAL TRANSPORT VEHICLE
9
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1986-06 Километража 54798 км Сила 81.58 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион кипер DAEWOO (AVIA 75-K), THREE-SIDED TIPPER
14
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1998-10 Километража 298314 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се