Филтри -

Камиони Chevrolet - Колумбија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи

3 огласа: Камиони Chevrolet - Колумбија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
Камион кипер
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
26.910 € 118.000.000 COP
Камион со церада
2012
271119 км
Носивост 7000 кг
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Камиони - Колумбија"

камион за шлепување Planchon Baculante камион за шлепување Planchon Baculante камион за шлепување Planchon Baculante
3
Камион за шлепување
Колумбија, Medellín
Контактирајте го продавачот
камион платформа Brazo Articulado камион платформа Brazo Articulado камион платформа Brazo Articulado
3
Камион платформа
Колумбија, Medellín
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
2022
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
2022
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
30.780 € 135.000.000 COP
Камион фургон
Носивост 7000 кг
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
78.680 € 345.000.000 COP
Камион со церада
101495 км
Носивост 10500 кг Зафатнина 47.37 м³
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
13.450 € 58.990.000 COP
Камион фургон
2011
176857 км
Носивост 7000 кг Зафатнина 27.83 м³
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
17.560 € 76.990.000 COP
Камион-шасија
2020
55021 км
Гориво дизел
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
21.660 € 94.990.000 COP
Камион-ладилник
2021
123580 км
Гориво дизел
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
39.450 € 173.000.000 COP
Камион со рамна платформа
149550 км
Носивост 8000 кг Зафатнина 7.88 м³
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
15.510 € 67.990.000 COP
Камион фургон
Носивост 3800 кг Зафатнина 25.39 м³
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
29.640 € 130.000.000 COP
Камион-ладилник
2016
Носивост 6500 кг
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
19.840 € 86.990.000 COP
Камион со рамна платформа
79592 км
Носивост 7000 кг Зафатнина 8.03 м³
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
37.170 € 163.000.000 COP
Камион-шасија
Носивост 5000 кг
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
17.330 € 75.990.000 COP
Камион фургон
143379 км
Носивост 7000 кг
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
18.020 € 79.000.000 COP
Камион-ладилник
2018
119378 км
Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 2800 кг Зафатнина 12.27 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
31.470 € 138.000.000 COP
Камион фургон
2021
149000 км
Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 7000 кг Зафатнина 35.25 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи