Филтри -

Камиони Caterpillar

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Холандија, Deurne Region
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2012 Километража 25254 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2014 Километража 23702 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2010 Километража 14039 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 1998 Километража 10910 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2017 Километража 10111 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2011 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2013 Километража 8283 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2014 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
12.600 US$ EUR ≈ 11.890 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
камион кипер Caterpillar 775G
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Formby
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 1977 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се