Филтри -

Камиони CTE од Италија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони CTE од Италија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа CTE ZED 20 CH
13
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 7600 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
возило со дигалка со корпа CTE ZED 21 J
4
37.500 € USD ≈ 42.470 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 21 J
Година 2015 Километража 35000 км Сила
Италија, Nola (NA)
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
возило со дигалка со корпа CTE ZED 20 CH
5
29.800 € USD ≈ 33.750 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20 C
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Италија, Nola (NA)
возило со дигалка со корпа CTE B-LIFT 201
6
24.700 € USD ≈ 27.970 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 201
Година 2010 Километража 61700 км Сила
Италија, Nola (NA)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се