Филтри -

Камиони CTE од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони CTE: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа CTE ZED 20HN
14
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 6 Модел ZED 20HN
Година 2020 Километража Сила
Словенија, Bertoki
возило со дигалка со корпа CTE 26 J
9
63.500 € USD ≈ 71.910 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 69000 км Сила
Ирска, Belfast
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа CTE Z 20 CH
5
39.950 € USD ≈ 45.240 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2015 Километража 40000 км Сила
Ирска, Dublin
возило со дигалка со корпа CTE ZED 23.2 JH
11
48.000 € USD ≈ 54.360 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Суспензија пружина/пружина Модел ZED 23.2 JH
Година 2015-09-10 Километража 22000 км Сила 120 кс
Полска, Zagrody
возило со дигалка со корпа CTE ZED 20 CH
13
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 7600 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
возило со дигалка со корпа CTE ZED 21 J
4
37.500 € USD ≈ 42.470 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 21 J
Година 2015 Километража 35000 км Сила
Италија, Nola (NA)
возило со дигалка со корпа CTE ZED 20 CH
5
29.800 € USD ≈ 33.750 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20 C
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Италија, Nola (NA)
возило со дигалка со корпа CTE B-LIFT 201
6
24.700 € USD ≈ 27.970 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел B-LIFT 201
Година 2010 Километража 61700 км Сила
Италија, Nola (NA)
возило со дигалка со корпа CTE ZED 17 VTR
14
ВИДЕО
23.500 € PLN USD 105.000 PLN ≈ 26.610 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 59666 км Сила
Полска, Pleszew
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се