Камиони CITROEN од Унгарија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони CITROEN од Унгарија: 8 огласа
€ 16.780 ≈ US$ 19.790
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 100 км Сила 131 кс
Унгарија, Győr
€ 16.780 ≈ US$ 19.790
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 100 км Сила 131 кс
Унгарија, Győr
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 21.980 ≈ US$ 25.923
Камион фургон
Година 2017 Километража 100 км Сила 130 кс
Унгарија, Győr
€ 18.980 ≈ US$ 22.385
Камион кипер
Година 2017 Километража 100 км Сила 130 кс
Унгарија, Győr
€ 25.980 ≈ US$ 30.641
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 100 км Сила 130 кс
Унгарија, Győr
€ 18.480 ≈ US$ 21.795
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2017 Километража 100 км Сила 130 кс
Унгарија, Győr
€ 21.180 ≈ US$ 24.980
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 100 км Сила 130 кс
Унгарија, Győr
€ 3.119 ≈ US$ 3.678
Камион со церада
Година 2000 Километража 89 км Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
Омилени : 0 Споредба : 0