Камиони CITROEN од Полска

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони CITROEN од Полска: 16 огласа
€ 13.941 ≈ US$ 15.699
Камион кипер
Година 2015 Километража 126400 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
€ 14.872 ≈ US$ 16.747
Камион завеса
Година 2015 Километража 181500 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 8.588 ≈ US$ 9.671
Камион фургон
Година 2008 Километража 247840 км Сила 100 кс
Полска, Wałbrzych
€ 20.224 ≈ US$ 22.774
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 47900 км Сила 160 кс
Полска, Wałbrzych
€ 6.862 PLN 29.500 ≈ US$ 7.727
Камион со церада
Година 2009 Километража 600000 км Сила
Полска, Nowe Miasto Lubawskie
€ 3.931 PLN 16.900 ≈ US$ 4.427
Камион-ладилник
Носивост 600 кг Зафатнина V=3.25 м³
Година 2009-05-04 Километража 123507 км Сила 75 кс
Полска, Bielsko-Biała
€ 3.603 PLN 15.490 ≈ US$ 4.057
Камион-ладилник
Носивост 600 кг Зафатнина V=3.25 м³
Година 2009-05-04 Километража 238709 км Сила 75 кс
Полска, Bielsko-Biała
€ 3.489 PLN 15.000 ≈ US$ 3.929
Камион-ладилник
Носивост 770 кг Зафатнина V=5.43 м³
Година 2006 Километража 208190 км Сила 94 кс
Полска, Chyżne
€ 5.815 PLN 25.000 ≈ US$ 6.548
Камион со церада
Носивост 1185 кг
Година 2009 Километража 600000 км Сила 245 кс
Полска, Nowe Miasto Lubawskie
€ 4.990 ≈ US$ 5.619
Камион кипер
Носивост 1040 кг Зафатнина V=2200 м³ Марка на каросерија Marrel
Година 03/2003 Километража 288000 км Сила 110 кс
Полска, Zagnańsk
€ 11.613 ≈ US$ 13.077
Камион кипер
Година 2010 Километража 146200 км Сила 120 кс
Полска, Wałbrzych
€ 10.700 PLN 46.000 ≈ US$ 12.049
Камион со церада
Година 2014 Километража 200000 км Сила 180 кс
Полска, Środa Śląska
€ 16.500 ≈ US$ 18.581
Камион со церада
Носивост 1005 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 188254 км Сила 180 кс
Полска, Kielce
€ 3.838 PLN 16.500 ≈ US$ 4.322
Камион-ладилник
Носивост 560 кг Зафатнина V=3.89 м³
Година 2008-11-25 Километража 198000 км Сила 75 кс
Полска, Chyżne
€ 3.373 PLN 14.500 ≈ US$ 3.798
Камион-ладилник
Носивост 550 кг Зафатнина V=3.26 м³
Година 2007-02-21 Километража 197500 км Сила 70 кс
Полска, Chyżne
Омилени : 0 Споредба : 0