Камиони CITROEN од Луксембург

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони CITROEN од Луксембург: 16 огласа
€ 4.500 ≈ US$ 5.082
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина V=3.85 м³
Година 2009-06 Километража 139765 км Сила 74.78 кс
Луксембург, Contern
€ 5.500 ≈ US$ 6.212
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина V=6.74 м³
Година 2007-12 Километража 235252 км Сила 89.73 кс
Луксембург, Contern
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 2.350 ≈ US$ 2.654
Камион-ладилник
Година 2004-10 Километража 205900 км Сила
Луксембург, Contern
€ 3.850 ≈ US$ 4.348
Камион-ладилник
Евро Euro 1 Зафатнина V=9.4 м³
Година 2006-05 Километража 285812 км Сила 84 кс
Луксембург, Contern
€ 5.900 ≈ US$ 6.663
Камион-ладилник
Зафатнина V=11.04 м³
Година 2007-11 Километража 164300 км Сила 101 кс
Луксембург, Contern
€ 5.900 ≈ US$ 6.663
Камион-ладилник
Носивост 700 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=11.43 м³
Година 2007-10 Километража 184513 км Сила 101 кс
Луксембург, Contern
€ 2.750 ≈ US$ 3.106
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина V=3.9 м³
Година 2007-01 Километража 305147 км Сила 89.73 кс
Луксембург, Contern
€ 2.675 ≈ US$ 3.021
Камион-ладилник
Носивост 520 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=1.99 м³
Година 2005-04 Километража 335680 км Сила 89.73 кс
Луксембург, Contern
€ 5.750 ≈ US$ 6.494
Камион-ладилник
Носивост 1070 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=11.99 м³
Година 2007-05 Километража 255746 км Сила 101 кс
Луксембург, Contern
€ 3.600 ≈ US$ 4.066
Камион-ладилник
Носивост 530 кг
Година 2006-11 Километража 197515 км Сила 94 кс
Луксембург, Contern
€ 4.250 ≈ US$ 4.800
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2007-01 Километража 125467 км Сила 94 кс
Луксембург, Contern
€ 3.900 ≈ US$ 4.405
Камион-ладилник
Носивост 560 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=4.28 м³
Година 2008-11 Километража 230251 км Сила 89.73 кс
Луксембург, Contern
€ 3.850 ≈ US$ 4.348
Камион-ладилник
Носивост 960 кг Евро Euro 1 Зафатнина V=10.93 м³
Година 2006-10 Километража 269616 км Сила 84 кс
Луксембург, Contern
€ 4.500 ≈ US$ 5.082
Камион-ладилник
Носивост 560 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=4.28 м³
Година 2009-05 Километража 129391 км Сила 74.78 кс
Луксембург, Contern
€ 2.400 ≈ US$ 2.711
Камион-ладилник
Носивост 655 кг Зафатнина V=5.94 м³
Година 2006-02 Километража 199560 км Сила
Луксембург, Contern
Омилени : 0 Споредба : 0