Камиони CITROEN од Холандија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони CITROEN од Холандија: 16 огласа
€ 3.950 ≈ US$ 4.461
Камион-ладилник
Година 2007-02 Километража 199000 км Сила 93.81 кс
Холандија, Joure
€ 15.900 ≈ US$ 17.957
Камион кипер
Носивост 925 кг Евро Euro 1
Година 2013-02-01 Километража 109861 км Сила 150 кс
Холандија, Vuren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 11.650 ≈ US$ 13.158
Камион со рамна платформа
Носивост 1320 кг Евро Euro 5
Година 2012-06-18 Километража 75153 км Сила 131 кс
Холандија, Hoogeveen
€ 5.650 ≈ US$ 6.381
Камион фургон
Носивост 1060 кг Евро Euro 4
Година 2007-11-05 Километража 229799 км Сила 120 кс
Холандија, Terborg
€ 20.450 ≈ US$ 23.096
Камион фургон
Носивост 775 кг Евро Euro 5
Година 2015-06-18 Километража 39314 км Сила 150 кс
Холандија, Mijdrecht
€ 18.950 ≈ US$ 21.402
Камион со рамна платформа
Носивост 1420 кг Евро Euro 6
Година 2016-09-30 Километража 40000 км Сила 163 кс
Холандија, Monster
€ 8.950 ≈ US$ 10.108
Камион со рамна платформа
Носивост 1235 кг Зафатнина V=5.44 м³
Година 2011-01-05 Километража 88899 км Сила 120 кс
Холандија, Eesveen
€ 11.950 ≈ US$ 13.496
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013-05 Километража 92000 км Сила 131 кс
Холандија, Joure
€ 19.900 ≈ US$ 22.475
Камион фургон
Носивост 765 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=19.87 м³
Година 2014-12-23 Километража 73836 км Сила 150 кс
Холандија, Mijdrecht
€ 19.950 ≈ US$ 22.532
Камион со рамна платформа
Носивост 675 кг
Година 1988-04-11 Километража 11126 км Сила 20 кс
Холандија, Woerden
€ 12.944 ≈ US$ 14.619
Камион кипер
Носивост 1025 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=1.65 м³
Година 2014-07-09 Километража 138425 км Сила 150 кс
Холандија, Helmond
€ 12.450 ≈ US$ 14.061
Камион кипер
Година 2013-05 Километража 93000 км Сила 131 кс
Холандија, Joure
€ 7.950 ≈ US$ 8.979
Камион со рамна платформа
Носивост 1615 кг
Година 2010-03 Километража 250354 км Сила 121 кс
Холандија, Venlo
€ 4.450 ≈ US$ 5.026
Камион-ладилник
Носивост 1150 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09-01 Километража 226962 км Сила 91 кс
Холандија, Vuren
€ 12.950 ≈ US$ 14.626
Камион со рамна платформа
Носивост 1150 кг Евро Euro 5
Година 2012-08-23 Километража 77274 км Сила 150 кс
Холандија, Hoogeveen
Омилени : 0 Споредба : 0