Камиони CITROEN од Германија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони CITROEN од Германија: 7 огласа
€ 16.386,55 ≈ US$ 19.131
Камион фургон
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=20.32 м³
Година 2014-03 Километража 39000 км Сила 150 кс
Германија, Mönchengladbach
преговара
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006-05 Километража 188000 км Сила 128 кс
Германија, Lübbecke
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 11.747,90 ≈ US$ 13.716
Камион фургон
Носивост 1300 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=12.18 м³
Година 2010-10 Километража 87000 км Сила 120 кс
Германија, Mönchengladbach
€ 8.361,34 ≈ US$ 9.762
Камион со рамна платформа
Носивост 1370 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=3.12 м³
Година 2010-01 Километража 119000 км Сила 120 кс
Германија, Mönchengladbach
€ 16.722,69 ≈ US$ 19.524
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина V=20 м³
Година 2014-07 Километража 43000 км Сила 150 кс
Германија, Mönchengladbach
€ 16.900 ≈ US$ 19.731
Камион кипер
Носивост 1370 кг Евро Euro 5
Година 2014-12 Километража 25000 км Сила 131 кс
Германија, Mönchengladbach
€ 7.500 ≈ US$ 8.756
Камион со рамна платформа
Носивост 1200 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=2.34 м³
Година 2009-01 Километража 163679 км Сила 120 кс
Германија, Bad Salzuflen
Омилени : 0 Споредба : 0