Филтри -

Камиони CITROEN од Европа

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони CITROEN: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила CITROEN Jumper 3.0liter 2008 winch ramp + приколка за транспорт на возила
17
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 206000 км Сила
Словачка, Trstin
камион за транспорт на возила CITROEN Jumper 3.0liter
8
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 206000 км Сила
Словачка, Trstin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон CITROEN RELAY 35 2.2HDI
18
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
камион со завеса CITROEN RELAY 35
15
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2014 Километража 261502 км Сила 130 кс
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
камион со рамна платформа CITROEN Jumper
9
Контактирајте го продавачот
7.627 € PLN 35.000 PLN
Камион со рамна платформа
Година 2011 Километража 118000 км Сила
Полска, Janów Lubelski
камион кипер CITROEN Jumper 35+ Clixtar + приколка кипер
12
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5680 кг
Година 2013 Километража 105311 км Сила
Холандија, Putten
камион фургон CITROEN JUMPER KONTENER WINDA KLIMATYZACJA TEMPOMAT SERWIS 8 PALET 150KM
32
Контактирајте го продавачот
14.290 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 18.69 м³
Година 2014 Километража 148300 км Сила 150 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада CITROEN JUMPER
39
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 121800 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29 PLANCHE
8
Контактирајте го продавачот
13.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 210000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион кипер CITROEN Jumper 35 2.0 HDI Kipper/Kieper/Open Laadbak/Pick Up Trek
41
Контактирајте го продавачот
18.444 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2018 Километража 35122 км Сила 131 кс
Холандија, Helmond
камион-ладилник CITROEN JUMPY 125.29
10
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 203000 км Сила
Шпанија, Sevilla
камион кипер CITROEN JUMPER 7 MIEJSC
31
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2011 Километража 191500 км Сила 100 кс
Полска, Wałbrzych
камион со рамна платформа CITROEN Special *John Deere* EDITIE 4X4 Airco MMBS ( Tractor Kenteken )
10
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година Километража 50 км Сила
Холандија, Monster
камион кипер CITROEN Jumper 35 2.0 HDI 130 pk Kipper/Kieper/Open Laadbak/Pick Up Trek
39
Контактирајте го продавачот
18.244 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2018 Километража 32847 км Сила 131 кс
Холандија, Helmond
камион кипер CITROEN Jumper 35 2.0 HDI Kipper/Kieper/Open Laadbak/Pick Up Trek
37
Контактирајте го продавачот
18.944 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2018 Километража 21640 км Сила 131 кс
Холандија, Helmond
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се