Камиони CITROEN од Белгија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони CITROEN од Белгија: 7 огласа
Камион кипер
Носивост 625 кг Евро Euro 5
Година 2016-09 Километража 24572 км Сила 150 кс
Белгија, Antwerpen
Камион фургон
Носивост 945 кг Евро Euro 6
Година 2017-03 Километража 54519 км Сила 163 кс
Белгија, Antwerpen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 3.950 ≈ US$ 4.608
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина V=3.81 м³
Година 2008-11 Километража 264919 км Сила 74.78 кс
Белгија, Hoogstraten
€ 12.500 ≈ US$ 14.584
Камион со церада
Година 1927-01 Километража 1 км Сила
Белгија, Meer
€ 700 ≈ US$ 817
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2006-10 Километража 258338 км Сила 70.7 кс
Белгија, Hoogstraten
€ 700 ≈ US$ 817
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2006-10 Километража 258338 км Сила 70.7 кс
Белгија, Hoogstraten
€ 3.750 ≈ US$ 4.375
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина V=3.72 м³
Година 2008-11 Километража 308207 км Сила 74.78 кс
Белгија, Hoogstraten
Омилени : 0 Споредба : 0