Филтри -

Камиони CIMC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони CIMC: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна CIMC  10000L Water tanker
4
9.980 €
Камион-цистерна
Носивост 10000 кг Зафатнина 10 м³
Година 2015 Километража Сила
Кина, shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се