Филтри -

Камиони CATERPILLAR од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони CATERPILLAR: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер CATERPILLAR D 300 E II
57
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2001 Километража 14174 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион кипер CATERPILLAR 740 6x6
7
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2005 Километража 19413 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер CATERPILLAR 735
49
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Романија, Cluj Napoca
камион со рамна платформа CATERPILLAR M318D MH TYLKO 9000 MTG
10
Контактирајте го продавачот
68.380 € PLN 309.000 PLN
Камион со рамна платформа
Година 2012 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Drelów
камион кипер CATERPILLAR Rock Dumper 769B
17
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Холандија, Weert
камион кипер CATERPILLAR 725
1
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион кипер CATERPILLAR 735 6x6
46
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2005 Километража 15834 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион кипер CATERPILLAR 740B EJ Ejector 6x6
51
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2013 Километража 7586 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион кипер CATERPILLAR 740 6x6
6
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2002 Километража 29366 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
камион кипер CATERPILLAR 740B EJ Ejector 6x6
51
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2013 Километража 8523 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион кипер CATERPILLAR 725C2 6x6
58
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2016 Километража 4713 км Сила 321 кс
Обединето Кралство, Maltby
камион кипер CATERPILLAR 725C2 6x6
79
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2016 Километража 4436 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
камион кипер CATERPILLAR 730 6x6
24
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2018 Километража 1065 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се