Филтри -

Камиони CAT

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи

4 огласа: Камиони CAT

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција аукција
Камион кипер
2005
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
2011
51499 км
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
Камион кипер
2016
Обединето Кралство, Formby
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
2013
Сила 883 кс (649 kW) Гориво дизел Носивост 77110.7 кг Зафатнина 51.3 м³
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Камиони"

20.000 €
Камион за превоз на дрва
2011
1100000 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пневматски
Северна Македонија, Shtip
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
2010
520000 км
Гориво дизел
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
2024
200 км
Сила 175 кс (129 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Суспензија пружина/пневматски
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
2017
263071 км
Сила 145 кс (107 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 880 кг
Холандија, Doornspijk
Контактирајте го продавачот
28.999 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2012
Сила 560 кс (412 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија хидраулично
Шпанија
Контактирајте го продавачот
28.999 € Без ДДВ
Камион-контејнер
2015
720000 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија хидраулично
Шпанија
Контактирајте го продавачот
23.595 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
2011
900000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2013
411000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 11800 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
14.650 €
Камион-ладилник
2010
1350000 км
Сила 561 кс (412 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12600 кг Зафатнина 54.76 м³ Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 7.800 € Без ДДВ
Камион кипер
1992
899723 км
Сила 370 кс (272 kW) Евро Euro 1 Гориво дизел Носивост 13500 кг Оскина конфигурација 6x4
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
аукција 3.300 € Без ДДВ
Камион кипер
1991
443993 км
Сила 175 кс (129 kW) Гориво дизел Носивост 10470 кг Оскина конфигурација 4x2 Марка на каросерија Meiller
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2012
337000 км
Сила 310 кс (228 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8310 кг Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион кипер
1989
94000 км
Сила 120 кс (88 kW) Гориво дизел Носивост 3500 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
аукција 3.900 € Без ДДВ
Камион кипер
1993
578295 км
Сила 190 кс (140 kW) Гориво дизел Носивост 10700 кг Оскина конфигурација 4x4
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
аукција 3.100 € Без ДДВ
Камион кипер
1988
1148417 км
Сила 170 кс (125 kW) Гориво дизел Носивост 7990 кг Оскина конфигурација 4x4
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
аукција 6.300 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
1997
723300 км
Сила 394 кс (290 kW) Гориво дизел Носивост 8000 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
2008
33054 км
Сила 150 кс (110 kW) Гориво дизел Носивост 9800 кг
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
11.350 €
Камион-шасија
2002
1300000 км
Сила 501 кс (368 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пневматски
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
2017
207000 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
2017
402000 км
Сила 500 кс (368 kW)
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
1997
510000 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи