Филтри -

Камиони CAMC

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони CAMC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер CAMC HN 3250 камион кипер CAMC HN 3250 камион кипер CAMC HN 3250
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.600 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 18 м³
Година 2008 Километража 300000 км Сила
Украина, Бровари
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.410 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2021 Километража 25000 км Сила
Украина, Бровари
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се