Филтри -

Камиони Bucher

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Камиони Bucher

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 140000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 4800 л Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Италија, Tortona

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 24065 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³
Година 2013-07 Километража 283964 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
10.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10270 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01-01 Километража 792000 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9170 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-10-26 Километража 819500 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража 389700 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-01-02 Километража 955840 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03-30 Километража 827400 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9425 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-01 Километража 224750 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 530000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6030 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³
Година 2013-03 Километража 589886 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Зафатнина 1200 л
Година 2003 Километража 246731 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 216990 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2905 кг Евро Euro 6 Зафатнина 26.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2015 Километража 285990 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
23.100 €
Камион со завеса
Година 2012 Километража 856000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2005 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 386900 км Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 6 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 450000 км Сила
Полска, Inowrocław
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5620 кг Евро Euro 5
Година 12/2006 Километража 331632 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006-11 Километража 620100 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2007 Километража 932000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи