Филтри -

Камиони Bremach

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Камиони Bremach

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2005 Километража 30927 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 1830 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2003 Километража 230000 км Сила
Италија, Fasano

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година Километража 16081 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14460 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2024 Километража Сила
Германија, Schüttorf
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.330 €
Камион со завеса
Носивост 12000 кг Зафатнина 43.75 м³
Година 1994 Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2022 Километража 50 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.750 €
Камион платформа
Година Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
8.880 €
Камион за превоз на животни
Година Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2002 Километража 352000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Камион-ладилник
Година 06/1994 Километража 815140 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
15.550 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 59.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 586304 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион со рамна платформа
Година 1981 Километража Сила
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
13.350 €
Камион-цистерна
Зафатнина 16000 л
Година 09/1980 Километража 439890 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.450 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 272153 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.350 €
Камион платформа
Година Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
228.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 9.83 м³
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
21.250 €
Камион платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/1999 Километража 965000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Камион со завеса
Година Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
228.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 9.83 м³
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
6.660 €
Камион со завеса
Година Километража 350000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
22.550 €
Камион кипер
Носивост 4500 кг
Година 2000 Километража 277314 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
6.770 €
Камион со рамна платформа
Година Километража 162000 км Сила
Португалија, São João de Ver
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи