Филтри -

Камиони Berliet

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони Berliet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион-цистерна
Година 2009-04-01 Километража 1 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1971 Километража 8589 км Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1969 Километража Сила
Франција, Nancy
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се