Филтри -

Камиони BYD

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони BYD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
105.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 16.8 м³
Година 2022 Километража 100 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Kisigmand
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се