Филтри -

Камиони BUMAR

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BUMAR: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа BUMAR P-183
5
31.280 € PLN USD 140.000 PLN ≈ 35.270 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 1995 Километража Сила
Полска, Będzin
возило со дигалка со корпа BUMAR P-183
30
11.620 € PLN USD 52.000 PLN ≈ 13.100 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 1989 Километража Сила
Полска, Rozprza
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
возило со дигалка со корпа BUMAR PMT0180
7
36.630 € PLN USD 163.900 PLN ≈ 41.310 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража Сила
Полска, Grybów
возило со дигалка со корпа BUMAR P-183
8
31.280 € PLN USD 140.000 PLN ≈ 35.270 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 1997 Километража Сила
Полска, Będzin
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се