Филтри -

Камиони BUCHER од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони BUCHER од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 7560 л Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион кипер
Носивост 2915 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 155205 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 140000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 120000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион кипер
Носивост 2970 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 15000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се