Филтри -

Камиони BUCHER

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BUCHER: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија BUCHER E90 40/50 SX Schneepflug 4-5 M. Schmidt NIDO Assaloni
8
12.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2011-01-01 Километража 1500 км Сила
Холандија, Rheden
камион рол кипер BUCHER 4x4 Schörling BU 200 (6.5t
10
13.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 3000 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила 92 kW
Чехија, Bystřany u Teplic
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион рол кипер BUCHER BU 200
15
24.900 €
Камион рол кипер
Носивост 4090 кг Евро Euro 4 Модел XR3S270092
Година 2006 Километража 86822 км Сила 92 kW
Германија, Sottrum
камион кипер BUCHER BO200 4E
5
31.330 € HUF 11.450.000 HUF
Камион кипер
Година 2007 Километража 27000 км Сила
Унгарија, Budapest
камион кипер BUCHER BO200 4x4 3 old. Billencs
8
17.380 € HUF 6.350.000 HUF
Камион кипер
Година 2006 Километража 124000 км Сила 125 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се