Камиони BSL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BSL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна BSL 20Ft Tankcontainer 24000Ltr 20ft
7
5.500 € USD ≈ 5.932 US$
Камион-цистерна
Зафатнина V=24 м³
Година 01/1989 Километража Сила
Холандија, Veghel
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се