Филтри -

Камиони BRONTO SKYLIFT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BRONTO SKYLIFT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа BRONTO SKYLIFT S70 XDT
8
395.000 € USD ≈ 445.400 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1200 кг Модел S70 XDT
Година 2008 Километража 157000 км Сила
Шпанија, Getafe
возило со дигалка со корпа BRONTO SKYLIFT 28 2tj
5
11.900 € USD ≈ 13.420 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 400 кг
Година 1991 Километража 59000 км Сила
Естонија, Holstre
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се