Камиони BREMACH

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BREMACH: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа BREMACH 1998
2
преговара
Камион со рамна платформа
Година 1998-09 Километража 156744 км Сила
Грција
камион кипер BREMACH TGR 60-E3
20
26.000 € USD ≈ 28.250 US$
Камион кипер
Година 2005 Километража 30927 км Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се