Филтри -

Камиони BRANTNER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BRANTNER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер BRANTNER Drehschemel
7
11.841 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се