Камиони BMgrupa

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони BMgrupa: 2 огласа
€ 583 / месец ≈ PLN 122.000 ≈ € 28.445 ≈ US$ 32.959
Продавница на камион
Година 01/2018 Километража Сила
Полска, Solec Kujawski
€ 25.410 ≈ PLN 109.000 ≈ € 25.414 ≈ US$ 29.447
Продавница на камион
Година 05/2018 Километража Сила
Полска, Solec Kujawski
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0