Филтри -

Камиони BMC од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BMC од Украина: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер BMC TUGRA
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел 4340
Година 12/2020 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC 3540 на складе Киев
18
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел Tugra 3540
Година 02/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион кипер BMC TUGRA
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел 4340
Година 03/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC 3540
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел Tugra 3540
Година 02/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC TUGRA
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел 4340
Година 12/2020 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC 3540
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел Tugra 3540
Година 02/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC TUGRA
14
Контактирајте го продавачот
112.000 €
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел 4340
Година 03/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC 3540
10
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел Tugra 3540
Година 02/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC TUGRA
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел 4340
Година 03/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се