Филтри -

Камиони BMC од Европа

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BMC: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер BMC PRO 625
8
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 16.74 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 182845 км Сила 250 кс
Романија, Chiajna
камион-шасија BMC Profesional 625
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила 250 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се