Филтри -

Камиони BMC

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BMC: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер BMC 3540 на складе Киев
18
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел Tugra 3540
Година 02/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC 3540
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел Tugra 3540
Година 02/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион кипер BMC TUGRA
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел 4340
Година 03/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC TUGRA
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел 4340
Година 12/2020 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC TUGRA
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел 4340
Година 03/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC 3540
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел Tugra 3540
Година 02/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC 3540
10
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел Tugra 3540
Година 02/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC TUGRA
14
Контактирајте го продавачот
112.000 €
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел 4340
Година 03/2021 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
нови камион кипер BMC TUGRA
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Star Модел 4340
Година 12/2020 Километража Сила 400 кс
Украина, Київ
камион кипер BMC  2015  PRO 940 AUTO EURO4+ 8X4  HARDOX TIPPER
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 01/2015 Километража 191000 км Сила
Турција, İSTANBUL
камион за транспорт на гас BMC USED  model 32000Liters
2
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 37.540 €
Камион за транспорт на гас
Носивост 16000 кг Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Турција
камион кипер BMC PRO 625
8
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 16.74 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 182845 км Сила 250 кс
Романија, Chiajna
камион-шасија BMC Profesional 625
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила 250 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се