Филтри -

Камиони BM Grupa

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони BM Grupa

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Година 2011 Километража 688398 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
27.200 € PLN 118.000 PLN
Камион-контејнер
Носивост 16230 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2014 Километража 575000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górna
Контактирајте го продавачот
29.940 € PLN 129.900 PLN
Камион-контејнер
Зафатнина 12780 м³
Година 2016 Километража 730000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1990 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2013 Километража 984322 км Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 12/2016 Километража 685000 км Сила
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2000 Километража 400000 км Сила
Белгија, Charleroi
аукција 17,80 € SEK 200 SEK
Камион фургон
Носивост 7903 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 362498 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-28 Километража 532893 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
22.820 € PLN 99.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 13490 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 900000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
аукција 106,80 € SEK 1.200 SEK
Камион со рамна платформа
Носивост 12990 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 531964 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.569 € PLN 28.500 PLN
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 480000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
28.320 € CZK 699.000 CZK
Камион рол кипер
Година 2007 Километража 236000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
12.110 € CZK 299.000 CZK
Камион фургон
Година 2011 Километража 695000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
аукција 26,70 € SEK 300 SEK
Камион рол кипер
Година 2009 Километража 48731 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 12.500 €
Камион-шасија
Година 01/2003 Километража 763182 км Сила
Словачка, Nové Zámky 2
Контактирајте го продавачот
аукција 2.670 € SEK 30.000 SEK
Камион-ладилник
Носивост 12250 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Karlshamn
Контактирајте го продавачот
аукција 1.134 € NOK 13.000 NOK
Камион рол кипер
Носивост 20950 кг
Година 2012 Километража 250000 км Сила
Норвешка, Nordreisa
Контактирајте го продавачот
аукција 872 € NOK 10.000 NOK
Камион кипер
Носивост 15830 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 368526 км Сила
Норвешка, Nesodden
Контактирајте го продавачот
аукција 6.825 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Година 2007 Километража 721822 км Сила
Франција
камион кипер Scania R144 460 / FULL STEEL / MANUAL / BIG AXLES
1
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.190 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 16878 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 12/2009 Километража 650000 км Сила
Полска, Starachowice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи