Филтри -

Камиони BISON

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BISON: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа BISON Bison Palfinger TKA28
22
54.090 € PLN 250.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Модел Bison Palfinger TKA28
Година 2007 Километража 55647 км Сила 180 кс
Полска, Mikołów
возило со дигалка со корпа BISON Podnośnik koszowy zwyżka Bison Palfinger TKA 28 KS - UDT i gwar.
12
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Модел Palfinger TKA 28 KS
Година 2007 Километража Сила
Полска, Chojnice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се