Филтри -

Камиони BERLIET

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони BERLIET

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1969 Километража Сила
Франција, NANCY
камион кипер BERLIET GR камион кипер BERLIET GR камион кипер BERLIET GR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1976-05-08 Километража 450000 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1966 Километража 59547 км Сила
Белгија, Kessel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се