Филтри -

Камиони BEDFORD од Португалија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони BEDFORD од Португалија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3170 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1978 Километража 118212 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
Продавач на Autoline: 6 години
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1990 Километража Сила
Португалија, Leiria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1980 Километража 210000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
3.330 €
Камион за превоз на животни
Година 02/1988 Километража 96828 км Сила
Португалија, São João de Ver
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се