Филтри -

Камиони BEDFORD од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BEDFORD од Холандија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија BEDFORD MJP2 4X4
6
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 2565 км Сила
Холандија, Heiloo
камион фургон BEDFORD Djm2bg2
28
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Камион фургон
Година 1983 Километража Сила 99.25 кс
Холандија, Hulst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10000 кг Зафатнина 10 м³
Година 1980-01-01 Километража 195559 км Сила
Холандија, Lamswaarde
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10000 кг Зафатнина 10 м³
Година 1979-01-01 Километража 70000 км Сила
Холандија, Lamswaarde
камион-шасија BEDFORD BEDFORD MJ
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 22290 км Сила
Холандија, Oirschot
камион фургон BEDFORD COLLECTOR'S ITEM / OLD-TIMER / WOODEN STRUCTURE
18
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4502 кг
Година 1971-03-11 Километража 73852 км Сила 100 кс
Холандија, Gilze
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се