Филтри -

Камиони BEDFORD од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BEDFORD: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер BEDFORD 4x4 Truck
1
аукција аукција
Камион кипер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион кипер BEDFORD PS3000 DSR Swivel
25
аукција 3.300 €
Камион кипер
Носивост 2646 кг
Година 2005 Километража Сила 39 кс
Холандија, Leende
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на гориво BEDFORD 4WD Fuel Tanker
1
аукција аукција
Камион за транспорт на гориво
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион-цистерна BEDFORD TM
15
аукција аукција
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион за транспорт на гориво BEDFORD 2000 Bedford 4x4 1000 Gallon Fuel Tanker Lorry
15
аукција аукција
Камион за транспорт на гориво
Година 2000 Километража 3773 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион кипер BEDFORD TM66
23
аукција аукција
Камион кипер
Година Километража 58565 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион платформа BEDFORD TM 6x6
3
цена на барање
Камион платформа
Година Километража 16093 км Сила 205 кс
Обединето Кралство, Doncaster
камион кипер BEDFORD TJ 610
4
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
камион фургон BEDFORD COLLECTOR'S ITEM / OLD-TIMER / WOODEN STRUCTURE
18
8.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4502 кг
Година 1971-03-11 Километража 73852 км Сила 100 кс
Холандија, Gilze
камион со рамна платформа BEDFORD A 5LCG 5 TONNER
16
14.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1954-06-01 Километража 1 км Сила
Белгија, Meer
камион кипер BEDFORD TK
4
цена на барање
Камион кипер
Година 1980-01 Километража 210000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
16
ВИДЕО
5.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10000 кг
Година 1979-01-01 Километража 70000 км Сила
Холандија, Lamswaarde
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
15
ВИДЕО
4.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10000 кг
Година 1980-01-01 Километража 195559 км Сила
Холандија, Lamswaarde
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
6
2.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Година 1972-01-01 Километража Сила
Холандија, Lamswaarde
воен камион BEDFORD tk 1470
11
7.800 € Без ДДВ
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година 1988-11-07 Километража 166 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се