Камиони BEDFORD

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BEDFORD: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион платформа BEDFORD TM 6x6
3
преговара
Камион платформа
Година Километража 16093 км Сила 205 кс
Обединето Кралство, Doncaster
камион со завеса BEDFORD NPR
3
преговара
Камион со завеса
Година 1987 Километража 250000 км Сила
Португалија, Leiria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа BEDFORD KM Truck
11
9.136 € GBP USD 8.000 GBP ≈ 9.928 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Warrington Cheshire
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
15
ВИДЕО
4.500 € USD ≈ 4.890 US$
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10000 кг
Година 1980-01-01 Километража 195559 км Сила
Холандија, Stampersgat
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
16
ВИДЕО
5.500 € USD ≈ 5.977 US$
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10000 кг
Година 1979-01-01 Километража 70000 км Сила
Холандија, Stampersgat
камион за транспорт на гориво BEDFORD Fuel Tanktruck
6
2.500 € USD ≈ 2.717 US$
Камион за транспорт на гориво
Година 1972-01-01 Километража Сила
Холандија, Stampersgat
камион за транспорт на гориво BEDFORD 643 N Fuel Tanktruck
11
2.500 € USD ≈ 2.717 US$
Камион за транспорт на гориво
Година 1967-01-01 Километража 73888 км Сила
Холандија, Stampersgat
воен камион BEDFORD tk 1470
11
7.800 € USD ≈ 8.476 US$
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 166 км Сила
Белгија, Peer
камион-шасија BEDFORD BEDFORD MJ
7
преговара
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 22290 км Сила
Холандија, Oirschot
камион со рамна платформа BEDFORD A 5LCG 5 TONNER
16
14.000 € USD ≈ 15.210 US$
Камион со рамна платформа
Година 1954-06-01 Километража 1 км Сила
Холандија, LA Breda
камион со рамна платформа BEDFORD T750 Open Bakwagen
5
5.500 € USD ≈ 5.977 US$
Камион со рамна платформа
Година 1989 Километража 45000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
камион кипер BEDFORD TK
4
преговара
Камион кипер
Година 1980-01 Километража 210000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион кипер BEDFORD Isuzu npr 59/75
6
4.800 € USD ≈ 5.216 US$
Камион кипер
Година 02/1989 Километража 165403 км Сила
Португалија, Fátima
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се