Филтри -

Камиони BAW

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони BAW

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Воен камион
Година 04/2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 9.021 €
Воен камион
Година 05/2021 Километража Сила
Кина

Other makes in the section "Камиони"

Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион фургон
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
61.220 € PLN 260.500 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 17830 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 751000 км Сила
Полска, Lubasz
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 473834 км Сила
Белгија, Berchem-Sainte-Agathe - Sint-Agatha-Berchem
Контактирајте го продавачот
47.800 €
Камион кипер
Година 1999 Километража 708000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција 700 €
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 272284 км Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 363 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 €
Камион рол кипер
Година 2013 Километража 543824 км Сила
Белгија, Heusden-Zolder
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Полска, Nowe Miasto Lubawskie
Контактирајте го продавачот
26.290 € CZK 649.000 CZK
Камион за превоз на животни
Носивост 33800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 771000 км Сила
Чехија, Benešov
Контактирајте го продавачот
32.999 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 180 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 562000 км Сила
Чехија, Benešov
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17600 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1995 Километража Сила
Романија, Văleni
Контактирајте го продавачот
7.680 US$ EUR ≈ 7.069 €
Камион-ладилник
Носивост 9000 кг
Година 2001-09 Километража 366000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
103.300 € PLN 439.600 PLN
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 140640 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
37.580 € PLN 159.900 PLN
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 43174 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
42.280 € PLN 179.900 PLN
Камион кипер
Година 07/2007 Километража 298500 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
70.410 € PLN 299.600 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 364429 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
аукција 17,27 € SEK 200 SEK
Камион рол кипер
Носивост 14310 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 1038574 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.210 € PLN 179.600 PLN
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 902959 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се