Камиони BARFORD

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони BARFORD: 1 оглас
€ 13.200 ≈ US$ 15.411
Камион кипер
Носивост 3000 кг
Година 2008 Километража 2200 км Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
Омилени : 0 Споредба : 0