Камиони BANNERT од Европа

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони BANNERT: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови продавница на камион BANNERT EVENT, Office Mobil, Handlowy, IMBISS, Verkaufmobil
36
59.960 € USD ≈ 65.820 US$
Продавница на камион
Носивост 740 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 20 км Сила 170 кс
Полска, Bytom
нови продавница на камион BANNERT EVENTOWY
10
21.707 € USD ≈ 23.830 US$
Продавница на камион
Година 2020 Километража Сила
Полска, Bytom
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови продавница на камион BANNERT FOOD TRUCK Imbiss Handlowy
43
44.300 € USD ≈ 48.630 US$
Продавница на камион
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=2299 м³
Година 03/2020 Километража 5 км Сила 170 кс
Полска, Bytom
нови продавница на камион BANNERT FOOD TRUCK Imbiss Handlowy Kurczak
30
63.650 € USD ≈ 69.870 US$
Продавница на камион
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=2299 м³
Година 03/2020 Километража 10 км Сила 170 кс
Полска, Bytom
нови продавница на камион BANNERT ***W MAGAZYNIE***FOOD TRUCK Imbiss Handlowy
29
69.980 € USD ≈ 76.820 US$
Продавница на камион
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=20.33 м³
Година 2019 Километража 20 км Сила 170 кс
Полска, Bytom
нови продавница на камион BANNERT ***W MAGAZYNIE***FOOD TRUCK Imbiss Handlowy
29
69.980 € USD ≈ 76.820 US$
Продавница на камион
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=20.33 м³
Година 2019 Километража 20 км Сила 170 кс
Полска, Bytom
нови продавница на камион BANNERT L2H2  HIT Zabudowa samochodu Witryna lodowa na GLIKOL 8-10 godzi
11
31.683 € USD ≈ 34.780 US$
Продавница на камион
Година 2020 Километража Сила
Полска, Bytom
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се