Филтри -

Камиони Avia од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони Avia

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.290 € CZK 275.000 CZK
Камион рол кипер
Носивост 2925 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 235936 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
2.869 € CZK 69.900 CZK
Камион со церада
Носивост 3130 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
аукција 8.990 € CZK 219.000 CZK
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 04/2002 Километража 464400 км Сила
Чехија, Měnín
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 586000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
10.809,68 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2001 Километража 390731 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1984 Километража 66999 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 5140 кг Евро Euro 3 Зафатнина 3.15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 166076 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5120 кг Евро Euro 3
Година 2004-06 Километража 448300 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион со рамна платформа
Година 2002 Километража 261000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Камион со рамна платформа
Година 3/1996 Километража 1927338 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се