Филтри -

Камиони Avia од Чешка Република

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони Avia од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2002 Километража 261000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
3.259 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4230 кг Зафатнина 3922 м³
Година 2003 Километража 667285 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.390 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-04-09 Километража 959000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3470 кг Евро Euro 2 Зафатнина 32.12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 353365 км Сила
Чехија, Strančice

Други марки во делот "Камиони од Чешка Република"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13930 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1193 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
26.100 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 592470 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
71.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14730 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 585679 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1730 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 685624 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион со завеса
Зафатнина 6728 м³
Година 01/2017 Километража 583000 км Сила
Чехија, Praha 3
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 4900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6.45 м³
Година 2012 Километража 410965 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2118 кг Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 277000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.531 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.06 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-10 Километража 151152 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
107.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2020 Километража 83000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
19.640 € CZK 489.000 CZK
Камион рол кипер
Година 2009 Километража 168000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6800 кг Евро Euro 6
Година 2015-03 Километража 256000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.531 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-10 Километража 152766 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
аукција 9.198 € CZK 229.000 CZK
Камион рол кипер
Година 09/2009 Километража 661420 км Сила
Чехија, Borovany
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 33800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 771000 км Сила
Чехија, Benešov
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 562000 км Сила
Чехија, Benešov
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 13085 кг Евро Euro 6 Зафатнина 141 м³
Година 2020 Километража 589568 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
15.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2013-11 Километража 441369 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
аукција 3.976 € CZK 99.000 CZK
Камион рол кипер
Година 08/2004 Километража 426902 км Сила
Чехија, Dolní Rychnov
Контактирајте го продавачот
аукција 49.160 € CZK 1.224.000 CZK
Камион со рамна платформа
Година 11/2018 Километража 12200 км Сила
Чехија, Brno-Jih-Trnitá
Контактирајте го продавачот
аукција 60.210 € CZK 1.499.000 CZK
Камион кипер
Зафатнина 81.86 м³
Година 08/2019 Километража 54174 км Сила
Чехија, Mladé Buky
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Камион-шасија
Година Километража Сила
Чехија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи