Филтри -

Камиони Ausa

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони Ausa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион кипер
Носивост 2700 кг Евро Euro 5
Година 2012-06-30 Километража 40886 км Сила
Холандија, Rheden
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се