Филтри -

Камиони Astra од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони Astra од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
нови камион кипер Astra HD9 64.45 Traxon нови камион кипер Astra HD9 64.45 Traxon
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
нови камион кипер Astra HD9 86.50 нови камион кипер Astra HD9 86.50 нови камион кипер Astra HD9 86.50
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион кипер
Година Километража 125400 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се