Филтри -

Камиони Astra од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони Astra од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион кипер
Година Километража 162740 км Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Камион-шасија
Година 2000 Километража Сила
Романија, Craiova
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 20 м³
Година 2008 Километража 300000 км Сила
Романија, Bihor
камион кипер Astra BM20 камион кипер Astra BM20 камион кипер Astra BM20
3
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19000 кг Зафатнина 12 м³
Година 1985 Километража Сила
Романија, Turceni
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион кипер
Носивост 24040 кг Евро Euro 3
Година 2007 Километража 113699 км Сила
Романија, Chiajna
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се