Филтри -

Камиони Astra од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони Astra од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража 347000 км Сила
Италија, Montecchio Maggiore-Alte Ceccato
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 170000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2020 Километража 28362 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1993 Километража 888 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година 1985 Километража 30000 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1988 Километража 1441 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2022 Километража 3000 км Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се