Филтри -

Камиони Astra од Европа

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Камиони Astra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража 347000 км Сила
Италија, Montecchio Maggiore-Alte Ceccato
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 170000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
114.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 211000 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Камион-шасија
Година 2000 Километража Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион кипер
Година Километража 162740 км Сила
Романија, Craiova
нови камион кипер Astra HD9 64.45 Traxon нови камион кипер Astra HD9 64.45 Traxon
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
97.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 10 км Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
86.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 13210 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 13210 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
106.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 39180 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 13210 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25530 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
139.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2020 Километража 28362 км Сила
Италија, Cuneo
нови камион кипер Astra HD9 86.50 нови камион кипер Astra HD9 86.50 нови камион кипер Astra HD9 86.50
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1993 Километража 888 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година 1985 Километража 30000 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 20 м³
Година 2008 Километража 300000 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1988 Километража 1441 км Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се